Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11039
Poslední dražitel: 12117

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Oráč s koňmi
tuš na papíře, 13 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  20:15:00
Číslo položky: 11057
Poslední dražitel: 11455

Baran Otakar (1905 - 1986)

Horská krajina
akvarel, kvaš na papíře, 43 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  20:10:00
Číslo položky: 11325
Poslední dražitel: 12055

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 58 x 78 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11061
Poslední dražitel: 11919

Nesignováno

Praha
grafika, 20 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  20:05:00
Číslo položky: 11059
Poslední dražitel: 11897

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Z Maršova
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  20:00:00
Číslo položky: 11029
Poslední dražitel: 12111

Nečitelně signováno

Les
olej na kartonu, 33 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11242
Poslední dražitel: 12175

Bím Tomáš (* 1946)

Kavárna
olej plátno na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  22:30:00
Číslo položky: 11223
Poslední dražitel: 11364

Jaggers v tísni
olej na plátně, 46, 5 x 37 cm, nerámováno, obtisknutý vypínací rám, místy krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 73 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11235
Poslední dražitel: 10442

Romantická projížďka
kvaš na papíře, 30, 5 x 23, 5 cm, rámováno, signováno LD, zaskleno, obsaženo v časopise Paleček
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11236
Poslední dražitel: 10443

Bitva
kvaš na papíře, 31, 5 x 23, 5 cm, rámováno, nezaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč