Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 11124
Poslední dražitel: 8731

Holan Karel (1893 - 1953)

Žlutý dům
olej na plátně, 43 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11279
Poslední dražitel: 11571

Štyrský Jindřich (1899 - 1942)

tužka na papíře, 18 x 13 cm, rámováno, pozůstalost Toyen, vydraženo 1982 v aukční síni Vapler Paris, publikováno v katalogu Vapler
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11006
Poslední dražitel: 10789

Zasněžené Hradčany
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11293

Nečitelně signováno (T. Heine?)

Lesní tůňka
olej na kartonu, 35, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11154
Poslední dražitel: 11837

Nečitelně signováno

Sluneční paprsek
olej na kartonu, 28 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11321
Poslední dražitel: 12050

olej na kartonu, 40, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11173

Zimní chalupy
olej na kartonu, 18 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11178
Poslední dražitel: 11110

Nesignováno

olej na dřevě, 15 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na zadní straně štítek Lucas de Wael
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11168
Poslední dražitel: 11851

olej na kartonu, 50 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11245
Poslední dražitel: 11591

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

strukturální grafika/papír, 18 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rámováno, zaskleno, signováno DU, datováno 1960
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:55:00

do květnové aukce 2018