9 300 000 Kč

Číslo položky: 11037
Poslední dražitel: 9632

Nesignováno (F. Dvořák?)

V zahradě
olej plátno na kartonu, 32 x 25 cm, rámováno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11065
Poslední dražitel: 10132

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11123
Poslední dražitel: 11475

Naske František Xaver (1884 - 1959)

olej na kartonu, 40 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11551
Poslední dražitel: 10474

Zápeca Karel (1893 - 1975)

Vysoké Tatry
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 400 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11122
Poslední dražitel: 8880

Emler František (1912 - 1992)

Pivoňky
olej na plátně, 64 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:50:00
Číslo položky: 11536
Poslední dražitel: 12419

Melichar Jan B. (1908 - 1994)

Valdštejnská zahrada
barevná litografie, 29, 5 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 200 Kč
Dosažená cena: 200 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11035
Poslední dražitel: 10116

Nečitelně signováno

Sedící dívčí akt
olej na překližce, 91 x 63 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11525
Poslední dražitel: 10454

Ulšmíd Václav F. (1903 - 1985)

Břízky u vody
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11030
Poslední dražitel: 10114

Nesignováno

olej na plátně, 48, 5 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11119
Poslední dražitel: 11638

Nechleba Vratislav (1885 - 1965)

Autoportrét
kombinovaná technika, 25 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč