Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11226
Poslední dražitel: 11712

Zikmund František (1893 - 1955)

Z Okoře
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11238
Poslední dražitel: 11805

Kohout Alois (1891 - 1977)

Přímořská krajina
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11121
Poslední dražitel: 11292

Marešová Milada (1901 - 1987)

Svatební hostina
olej na kartonu, 21 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11126
Poslední dražitel: 11643

Emler František (1912 - 1992)

kvaš na papíře, 32 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 300 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11189
Poslední dražitel: 10219

Fiala

Dáma s Amorem
olej na plátně, 73 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, promáčknuté plátno, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11191
Poslední dražitel: 10045

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11040
Poslední dražitel: 10552

Pasáček
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11130
Poslední dražitel: 10177

Nečitelně signováno (Engel?)

Passage
olej na plátně, 30 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1925, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11118
Poslední dražitel: 12163

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Koňský povoz
černobílá litografie, 38 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11151
Poslední dražitel: 11658

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Čertova máti
tuš na papíře, 20 x 15 cm, nerámováno, volně loženo, zažloutlé skvrny, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč