Passage olej na plátně, 30 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1925, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vřesové pole olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha