9 300 000 Kč

Číslo položky: 11147
Poslední dražitel: 10192

Nesignováno (K. J. Sigmund)

Krajina u Choltic
olej na kartonu, 31 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11163
Poslední dražitel: 10463

Monogram

Koupání
olej na překližce, 14 x 11, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno nečitelným monogramem LH
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11371
Poslední dražitel: 10348

Konečný Josef (1907 - 1989)

Funus
olej na plátně, 47 x 61 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11132
Poslední dražitel: 10184

Nečitelně signováno

Lidé u rybníka
olej na překližce, 48 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  20:35:00
Číslo položky: 11169
Poslední dražitel: 10204

Mikule Jan

Domek u vody
olej na kartonu, 16, 5 x 14 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 650 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11473
Poslední dražitel: 10422

Nečitelně signováno

Pohled do krajiny
olej na plátně, 46 x 58 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 200 Kč
Dosažená cena: 200 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11136
Poslední dražitel: 11776

Nesignováno

Madona
olej na plátně, 106 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 550 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  20:30:00
Číslo položky: 11133
Poslední dražitel: 10184

Nečitelně signováno

Tatry
olej na plátně, 59 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 850 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11131
Poslední dražitel: 10444

Nečitelně signováno

Domky
olej na sololitu, 29, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 450 Kč
Dosažená cena: 700 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  20:25:00
Číslo položky: 11135
Poslední dražitel: 12035

Molitor Otto (1889 - ?)

Dívka v čepci
olej na kartonu, 25 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč