Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11161
Poslední dražitel: 11671

Monogram

Ležící dívčí akt
olej na kartonu, 29, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno nečitelným monogramem LD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11285
Poslední dražitel: 11756

Pokorný J.

Přístav
olej na kartonu, 49 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11257
Poslední dražitel: 12267

Dáma
barevná litografie, 47 x 28 cm, 1/50, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11258
Poslední dražitel: 9809

Vrány
lept, 49 x 27 cm, 46/63, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11180
Poslední dražitel: 11655

Ptáček Josef (1891 - ?)

Horská krajina
olej na kartonu, 49 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11259
Poslední dražitel: 11572

Drtikol František (1883 - 1961)

T. G. Masaryk
fotografie, 17 x 12, 5 cm, nerámováno, značeno slepotiskovým razítkem PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11171
Poslední dražitel: 10207

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Altán
akvarel na papíře, 24, 5 x 37 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11532
Poslední dražitel: 10724

Diviš Jan

Lesní potok
olej na plátně, 41 x 46 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11177
Poslední dražitel: 11773

Monogram

Matka s dětmi
olej na kartonu, 29, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno nečitelným monogramem LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11546
Poslední dražitel: 10472

Nesignováno

Zahrada
olej na kartonu, 43 x 31 cm, rámováno, malba poškozena, krakeláž, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč