Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2
Číslo položky: 11509
Poslední dražitel: 11912

Zima
olej na kartonu, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11544
Poslední dražitel: 12209

Zatemnělá krajina
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11545
Poslední dražitel: 12209

V červenci za Železnicí
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Aktuální cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11526
Poslední dražitel: 12182

Dívčí poloakt
olej na plátně, 80 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Aktuální cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11590
Poslední dražitel: 12373

Podzimní potok
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11382
Poslední dražitel: 11402

Vřesoviště
olej na plátně, 50 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Aktuální cena: 96 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11594
Poslední dražitel: 11622

Jadranské pobřeží
olej na plátně, 120 x 140 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11261
Poslední dražitel: 12249

Jaro
kvaš na papíře, 24, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1941, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 55 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  22:00:00

« 1 2

do květnové aukce 2018