Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11227
Poslední dražitel: 10246

Hora

olej na kartonu, 34 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11230
Poslední dražitel: 10248

Gross M.

Ovoce
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11234
Poslední dražitel: 10251

Seifert E.

Šeříky
olej na plátně, 75 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  20:35:00
Číslo položky: 11480
Poslední dražitel: 10427

Nečitelně signováno (Hrabal?)

Nízké Tatry
olej na plátně, 40 x 81 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11179
Poslední dražitel: 9161

Stretti-Zamponi Jaromír (1882 - 1959)

Zasněžené pražské střechy
barevný lept, 34 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškzeny, zaskleno, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  20:30:00
Číslo položky: 11463
Poslední dražitel: 12367

Nesignováno

Gerlach
olej na plátně, 48 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11456
Poslední dražitel: 9988

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

V ulici
olej na kartonu, 40 x 32 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11182
Poslední dražitel: 9857

Votlučka Karel (1896 - ?)

Šití
kombinovaná technika, 44 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeno, zaskleno, signováno LD
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  20:20:00
Číslo položky: 11194
Poslední dražitel: 11376

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pražská ulička
kombinovaná technika na papíře, 43 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeno, zaskleno, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  20:15:00
Číslo položky: 11229
Poslední dražitel: 12043

Nečitelně signováno

Údolí
olej na kartonu, 23 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 50 Kč