Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11293
Poslední dražitel: 12278

Nečitelně signováno (T. Heine?)

Lesní tůňka
olej na kartonu, 35, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11074
Poslední dražitel: 11937

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Polní práce
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11106
Poslední dražitel: 11787

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Přípitek s fantomem
linoryt, 10 x 20 cm, zaskleno, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11274
Poslední dražitel: 11432

Sudek Josef (1896 - 1976)

Pohled z Petřína
černobílá fotografie, 5, 5 x 10 cm, rámováno, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11025
Poslední dražitel: 11569

Nečitelně signováno

Romantická krajina v zimě
olej na plátně, 68 x 54 cm, rámováno, malba silně poškozena, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11272
Poslední dražitel: 11746

Emler František (1912 - 1992)

Korida
kombinovaná technika, 21 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11007
Poslední dražitel: 12075

Na Bahnísku
kvaš na papíře, 34 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 10994
Poslední dražitel: 12068

Malostranská ulice
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11019
Poslední dražitel: 10097

olej na plátně, 30 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11024
Poslední dražitel: 11568

Březina Václav (1862 - 1906)

Makové pole
olej na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 74 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.5.2018  22:40:00