9 300 000 Kč

Číslo položky: 11273
Poslední dražitel: 9358

Wachsmann Alois (1898 - 1942)

Sedící kubistická žena
tužka na papíře, 35, 5 x 25, 5 cm, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11309
Poslední dražitel: 11004

Šebek Jan (1890 - 1966)

Dívčí portrét
olej na dřevě, 29, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11516
Poslední dražitel: 11444

Dobeš Ludvík (1914 - 1979)

Chalupy s břízami
olej na kartonu, 50 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 200 Kč
Dosažená cena: 350 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11311
Poslední dražitel: 11771

Šebek Jan (1890 - 1966)

Chodská nevěsta
olej na dřevě, 31, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11301
Poslední dražitel: 11801

Gustav Lustig

Zátiší s hroznem
olej na sololitu, 43 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11289
Poslední dražitel: 11756

olej na plátně, 28 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:35:00
Číslo položky: 11290
Poslední dražitel: 12244

Rombald

Drůbež na dvoře
olej na plátně, 37 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11305
Poslední dražitel: 10301

Statek
olej na plátně, 30 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11313
Poslední dražitel: 11774

Šebek Jan (1890 - 1966)

Portrét muže
olej na plátně, 32 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11468
Poslední dražitel: 10415

Silka

Vlčí mák
olej na překližce, 47, 5 x 62, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 350 Kč
Dosažená cena: 350 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  20:30:00