Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11441
Poslední dražitel: 9842

Horní Dubenky
olej na plátně, 28 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  22:05:00
Číslo položky: 11589
Poslední dražitel: 11805

Dívka s šátkem
kombinovaná technika na lepence, 33, 5 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11562
Poslední dražitel: 10483

Chramosta Cyril (1908 - 1990)

Rybářská vesnice
kombinovaná technika na kartonu, 61, 5 x 88 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11443
Poslední dražitel: 11992

Monogram A. P.

Amorek
kombinovaná technika na papíře, 48 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno monogramem A. P. LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11564
Poslední dražitel: 12498

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Pod strání v Javornici
olej na plátně, 60 x 81, 5 cm, č. 1424, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 45 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11415
Poslední dražitel: 11772

Medvecká Mária (1914 - 1986)

olej na plátně, 19 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11414
Poslední dražitel: 11061

Sovánka Karol (1883 - 1961)

olej na plátně, 48 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, mírně krakeláž, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11383
Poslední dražitel: 11465

Gruber

Cesta vesnicí
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11318
Poslední dražitel: 10311

Vesnický statek
olej na plátně, 50 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11346
Poslední dražitel: 12285

Borovice
olej na plátně, 40 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:15:00