Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Číslo položky: 11499
Poslední dražitel: 11907

Csordák Ludovít (1864 - 1937)

olej na dřevě, 33, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozena, krakeláž, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11506

Jarní nálada
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11498

Nečitelně signováno

olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11509

Zima
olej na kartonu, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11526

Dívčí poloakt
olej na plátně, 80 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Aktuální cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11382

Vřesoviště
olej na plátně, 50 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Aktuální cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11261
Poslední dražitel: 11914

Jaro
kvaš na papíře, 24, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1941, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  22:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

do květnové aukce 2018