Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 11388
Poslední dražitel: 11966

Bítov
olej na kartonu, 38 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1938, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11387

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Liška
olej na kartonu, 79 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11384
Poslední dražitel: 12003

olej na plátně, 72 x 100 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11438
Poslední dražitel: 11864

Nesignováno

olej na plátně, 58 x 145 cm, ráomváno, malba mírně poškozena, nesignováno, datováno VII 1906
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11470

Kautský

Chalupy pod Helštýnem
olej na plátně, 52 x 63 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11490
Poslední dražitel: 12167

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Husopaska
olej na dřevě, 41, 5 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11521
Poslední dražitel: 9937

Portrét ženy
olej na kartonu, 71, 5 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11500
Poslední dražitel: 12177

Letní nálada na Vožicku
olej na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11541

pastel na papíře, 46, 5 x 64 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11511

Nesignováno (Piepenhagen?)

Lesní cesta
tužka na papíře, 9, 5 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:20:00

do květnové aukce 2018