Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11439
Poslední dražitel: 8941

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Kostel sv. Tomáše Bati
pastel na papíře, 33 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11517
Poslední dražitel: 10450

Dobeš Ludvík (1914 - 1979)

Vesnice
olej na kartonu, 50 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11385
Poslední dražitel: 10620

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

kombinovaná technika na papíře, 21 x 35 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11390
Poslední dražitel: 11864

Stroeminger Vilem (1845 - 1901)

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 45 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11484
Poslední dražitel: 9378

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Štramberk
barevná litografie, VP 61 x 48, 5 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11399
Poslední dražitel: 11702

Pecold Bohumil (1888 - 1964)

Ostrava k večeru
olej na plátně, 45 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:35:00
Číslo položky: 11373
Poslední dražitel: 12073

Dotek smrti
kombinovaná technika na papíře, 27 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:30:00
Číslo položky: 11467
Poslední dražitel: 11057

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Tetřevi
olej na kartonu, 38 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:25:00
Číslo položky: 11389
Poslední dražitel: 10359

Čenčík

kombinovaná technika na kartonu, 50, 5 x 66, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:20:00
Číslo položky: 11386
Poslední dražitel: 11001

Plesnivý Vincent (1879 - 1944)

Ženy z Blatnice v kožuchách
akvarel na papíře, 50 x 35 cm, rámováno, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:15:00