Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 11440

Kossak Fortunat Juliusz (1824 - 1899)

Koně
kombinovaná technika na papíře, 14 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1897
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11435

Bez názvu
olej na kartonu, 35 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1977
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11317

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11318

Vesnický statek
olej na plátně, 50 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11383
Poslední dražitel: 12002

Gruber

Cesta vesnicí
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11414
Poslední dražitel: 11079

Sovánka Karol (1883 - 1961)

olej na plátně, 48 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, mírně krakeláž, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11415
Poslední dražitel: 10867

Medvecká Mária (1914 - 1986)

olej na plátně, 19 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11437
Poslední dražitel: 11863

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11443

Monogram A. P.

Amorek
kombinovaná technika na papíře, 48 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11441
Poslední dražitel: 12136

Horní Dubenky
olej na plátně, 28 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:50:00

do květnové aukce 2018