Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11259
Poslední dražitel: 11572

Drtikol František (1883 - 1961)

T. G. Masaryk
fotografie, 17 x 12, 5 cm, nerámováno, značeno slepotiskovým razítkem PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11381
Poslední dražitel: 11301

Zima
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  22:25:00
Číslo položky: 11262
Poslední dražitel: 11738

Kameničky
olej na plátně, 55, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, v levé části plátno protrženo, cca 1 cm, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  22:20:00
Číslo položky: 11510
Poslední dražitel: 10020

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Na nebesvstoupení Panny Marie
olej na dřevě, 43, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1925
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  22:15:00
Číslo položky: 11264
Poslední dražitel: 12162

Eberl František Zdeněk (1887 - 1962)

Provence
olej na plátně, 55, 5 x 45, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11120
Poslední dražitel: 11640

Emler František (1912 - 1992)

Rybník ve vsi
olej na plátně, 70, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11248
Poslední dražitel: 10477

olej na plátně, 30 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11284
Poslední dražitel: 10288

olej na kartonu, 49 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11117
Poslední dražitel: 11636

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Portrét ženy
kombinovaná technika, 25 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 300 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11226
Poslední dražitel: 11712

Zikmund František (1893 - 1955)

Z Okoře
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč