9 300 000 Kč

Číslo položky: 10761
Poslední dražitel: 11619

Dumont François (1850 - ?)

Hráči karet
olej na dřevě, 37, 5 x 46 cm, rámováno, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1895
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:05:00