Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10766
Poslední dražitel: 11386

Nečitelně signováno

Moře
olej na kartonu, 26 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:10:00
Číslo položky: 10765
Poslední dražitel: 11691

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Tetřívci
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:15:00
Číslo položky: 10772

Volf František (1897 - 1983)

Přístav
olej na plátně, 33, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:20:00
Číslo položky: 10764
Poslední dražitel: 11386

Nesignováno (Ant. Waldhauser?)

Studie bodláku
olej na kartonu, 22 x 15, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:25:00
Číslo položky: 10774
Poslední dražitel: 11228

Helekal (Sosnovec) Jindřich (1916 - 1987)

olej na sololitu, 100 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:30:00
Číslo položky: 10777
Poslední dražitel: 10614

Pražský motiv
barevný lept, 44, 5 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:35:00
Číslo položky: 10769
Poslední dražitel: 11390

Nesignováno

Mytologická scéna
olej na plátně, 110, 5 x 144, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:40:00
Číslo položky: 10782

Nezařazeno

Konvolut 16 ks grafik
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:45:00
Číslo položky: 10789

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Srneček
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:50:00
Číslo položky: 10794
Poslední dražitel: 11583

Procházka Antonín (1882 - 1945)

olej na kartonu, 36 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:55:00

do únorové aukce 2018