Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 10890
Poslední dražitel: 11478

Nesignováno

Plačící dívka
olej na dřevě, 18 x 15 cm, ovál, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:55:00
Číslo položky: 10885
Poslední dražitel: 11972

Letní den na Vožickém rybníce
olej na kartonu, 35 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 25 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:40:00
Číslo položky: 10910
Poslední dražitel: 11781

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Konvolut 6 ks
akvarel - kombinovaná technika na papíře, nerámováno, volně loženo, konvolut 6 ks různých námětů a rozměrů, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:30:00
Číslo položky: 10928
Poslední dražitel: 11978

olej na kartonu, 47, 5 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 19 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10913
Poslední dražitel: 11494

Nečitelně signováno

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 60 x 72 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:20:00
Číslo položky: 10929
Poslední dražitel: 11510

Filla Emil (1882 - 1953)

Zátiší s mandolínou a klarinetem
lept, 15, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10926
Poslední dražitel: 11503

Konečný Josef (1909 - 1989)

Západ slunce na moři
olej na plátně, 69, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10904
Poslední dražitel: 11488

Monogram V. CH.

olej na dřevě, 28 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:15:00
Číslo položky: 10977
Poslední dražitel: 11538

Musil Leopold (1920 - 1997)

U statku
olej na sololitu, 40 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10905
Poslední dražitel: 11487

Portrét muže
olej plátno na kartonu, 39 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:10:00

do květnové aukce 2018