Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10068
Poslední dražitel: 10656

Letní nálada
olej plátno na kartonu, 27 x 40 cm, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:35:00
Číslo položky: 10779

Nesignováno

kvaš na kartonu, 61 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:40:00
Číslo položky: 10780

Nečitelně signováno (Netík Miroslav?)

kvaš na kartonu, 62, 5 x 62, 5 cm, rámováno, malba poškozena, signováno LD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:45:00
Číslo položky: 10781

Nesignováno

kvaš na kartonu, 38 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:50:00
Číslo položky: 10792
Poslední dražitel: 11734

Stařenka
tužka na papíře, 33, 5 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:55:00
Číslo položky: 10787

Sitter

Romantická krajina s jezerem
olej na plátně, 26, 5 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:00:00
Číslo položky: 10788
Poslední dražitel: 11675

Pohled na Říp
olej na plátně, 40, 5 x 73, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:05:00
Číslo položky: 10793

Nesignováno

Pohled na město
olej na plátně, 55 x 68 cm, rámováno, malba poškozena, krakeláž, rentoaláž, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:10:00
Číslo položky: 10785

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

olej na kartonu, 46 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:15:00
Číslo položky: 10790
Poslední dražitel: 11490

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Zamyšlená
olej na kartonu, 28 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:20:00

do únorové aukce 2018