9 300 000 Kč

Číslo položky: 10950
Poslední dražitel: 11519

Monogram O. L.

Na poli
olej na plátně, 24 x 44 cm, rámováno, restaurováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 37 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  21:15:00
Číslo položky: 10958
Poslední dražitel: 11525

Moravec Alois (1899 - 1987)

Kozlovská jezárka
olej na kartonu, 47 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10966
Poslední dražitel: 11625

Souček Karel (1885 - 1972)

Z Paříže I.
kombinovaná technika na papíře, 39 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10981
Poslední dražitel: 11539

Musil Leopold (1920 - 1997)

Plachetnice na moři
olej na sololitu, 55 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10964
Poslední dražitel: 11529

kvaš na papíře, 24, 5 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  21:05:00
Číslo položky: 10953
Poslední dražitel: 11521

Pešek Luděk (1919 - 1999)

Letní nálada
kombinovaná technika na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  21:00:00
Číslo položky: 10935
Poslední dražitel: 10901

Tetřívci
olej na kartonu, 48 x 38, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 34 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  20:55:00
Číslo položky: 10942
Poslední dražitel: 10761

Monogram M. B.

Ilustrace
tuš na papíře, 19 x 13, 5 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  20:40:00
Číslo položky: 10957
Poslední dražitel: 11524

Nesignováno

Horská vesnice
olej na plátně, 55, 5 x 68, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10937
Poslední dražitel: 11851

Nečitelně signováno

olej na plátně, 71 x 86 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  20:30:00