Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10670

Nečitelně signováno

Stoletá chalupa
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:50:00
Číslo položky: 10646

Birulla - Bialynitski Vitold (1872 - 1957)

Třešňový sad
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Aktuální cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:55:00
Číslo položky: 10647

Klodt von Jürgensburg M. K. (1823/33 - 1902)

Kavkaz
olej plátno na kartonu, 42, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Aktuální cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  22:00:00
Číslo položky: 10756
Poslední dražitel: 11378

Proškovec Josef (1883 - ?)

Sedící dívka s knihou
olej na kartonu, 51 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:00:00
Číslo položky: 10757
Poslední dražitel: 10614

Rusňák Jan (1911 - 2001)

olej na dřevěné desce, 39 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:05:00
Číslo položky: 10758

Nečitelně signováno

V zahradě
olej na kartonu, 46, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:10:00
Číslo položky: 10759

Kraus František Josef

Pohled na Brno
barevná litografie, 36 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:15:00
Číslo položky: 10771

Nečitelně signováno

Ovoce
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1934
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:20:00
Číslo položky: 10773

Nečitelně signováno

Harlekýn
akvarel na papíře, 31 x 23, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:25:00
Číslo položky: 10775

Helekal (Sosnovec) Jindřich (1916 - 1987)

olej na sololitu, 100 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1976
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:30:00

do únorové aukce 2018