« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 10408
Poslední dražitel: 9275

Dukátová medaile

Au 987/1000, váha 4 g, průměr 16 mm, rok 1929, RR, Milenium sv. Václava 929 - 1929, výtěžková medaile k 1000. výročí smrti sv. Václava, autor prof. Otakar Španiel, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10409
Poslední dražitel: 9275

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33,42 g, průměr 34 mm, rok 1928, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10516

20 Kronen

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 77 g, rok 1894, poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10545
Poslední dražitel: 11340

Dukát - Franc Josef

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10546
Poslední dražitel: 11341

Dukát - Franc Josef

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10631

**Všichni

Ruce
reliéf, cín, 12, 5 x 12, 5 cm, zasazeno v dřevěném rámu, neznačeno (Olbram Zoubek?), 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10628

výška 39 cm, malováno, glazováno, značeno na spodní straně Royal Dux, Czechoslovakia, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:35:00
Číslo položky: 10630

Stolní hodiny

výška 48 cm, keramika, nefunkční, arabské číslice, bez klíčku, odpadlé kousky, poškozeno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10629

Hlava dívka

výška včetně mramorového podstavce 20 cm, bronz, mírně poškozeno, neznačeno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10632

Milo (* 1939)

Dívka se džbánem
výška včetně mramorového podstavce 33 cm, bronz, mírně poškozeno, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »