« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 10464
Poslední dražitel: 11283

Dukát - Franc Josef

typ I., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1854 A, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10465
Poslední dražitel: 11283

Dukát - Franc Josef

typ I., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1856 E, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10465
Poslední dražitel: 11283

Dukát - Franc Josef

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10466
Poslední dražitel: 11284

Dukát - Ferdinand I.

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1848 A, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:50:00
Číslo položky: 10467
Poslední dražitel: 11285

Dukát - Franc Josef

typ II., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 47 g, rok 1863 A, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:55:00
Číslo položky: 10468
Poslední dražitel: 11286

Dukát - Ferdinand V.

Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 44 g, rok 1845, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  22:00:00
Číslo položky: 10410

**Všichni

výška 38, 5 cm, bronz, dřevěný podstavec s prasklinou, mírně poškozeno, značeno nečitelně v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:00:00
Číslo položky: 10412
Poslední dražitel: 10940

Štursa Jan (1880 - 1925)

Raněný
výška včetně mramorového podstavce 53 cm, bronz, mírně poškozeno, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:05:00
Číslo položky: 10510
Poslední dražitel: 9353

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33, 4 g, průměr 34 mm, rok 1924, poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:10:00
Číslo položky: 10511

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33, 4 g, průměr 34 mm, rok 1922, poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »