Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO
27. - 28. 12. 2018 10:00 - 16:00 hod.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 10677
Poslední dražitel: 11726

20 Korona

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 7 g, rok 1892, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10512
Poslední dražitel: 11604

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33, 4 g, průměr 34 mm, rok 1921, poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 24 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:25:00
Číslo položky: 10671
Poslední dražitel: 11721

Dukát - Franc Josef

typ IV., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1887, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10675
Poslední dražitel: 11725

10 Kronen

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1897, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10678
Poslední dražitel: 10091

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1931, mírně poškozeno, zažloutlé skvrny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10511
Poslední dražitel: 11602

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33, 4 g, průměr 34 mm, rok 1922, poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10676
Poslední dražitel: 10282

10 Kronen

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1905, mírně poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10674
Poslední dražitel: 11724

10 Korona

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1909, poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:15:00
Číslo položky: 10510
Poslední dražitel: 11602

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33, 4 g, průměr 34 mm, rok 1924, poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 25 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:10:00
Číslo položky: 10412
Poslední dražitel: 10784

Štursa Jan (1880 - 1925)

Raněný
výška včetně mramorového podstavce 53 cm, bronz, mírně poškozeno, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »