9 300 000 Kč

Číslo položky: 10678
Poslední dražitel: 10091

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1931, mírně poškozeno, zažloutlé skvrny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:25:00
Číslo položky: 10511
Poslední dražitel: 11602

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33, 4 g, průměr 34 mm, rok 1922, poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10510
Poslední dražitel: 11602

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33, 4 g, průměr 34 mm, rok 1924, poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 25 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:10:00
Číslo položky: 10412
Poslední dražitel: 10784

Štursa Jan (1880 - 1925)

Raněný
výška včetně mramorového podstavce 53 cm, bronz, mírně poškozeno, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:05:00
Číslo položky: 10468
Poslední dražitel: 11456

Dukát - Ferdinand V.

Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 44 g, rok 1845, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  22:10:00
Číslo položky: 10465
Poslední dražitel: 11453

Dukát - Franc Josef

typ I., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1856 E, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  22:05:00
Číslo položky: 10466
Poslední dražitel: 10023

Dukát - Ferdinand I.

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1848 A, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10463
Poslední dražitel: 11451

Dukát - Franc Josef

typ I., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1855 A, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  22:00:00
Číslo položky: 10464
Poslední dražitel: 11453

Dukát - Franc Josef

typ I., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1854 A, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10467
Poslední dražitel: 11455

Dukát - Franc Josef

typ II., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 47 g, rok 1863 A, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč