Připravujeme únorovou aukci 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 10409
Poslední dražitel: 11524

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33,42 g, průměr 34 mm, rok 1928, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10395
Poslední dražitel: 11546

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Mytologický výjev
reliéf, cín, zlato, 35, 5 x 35, 5 cm, signováno na zadní straně Olbram Zoubek, mírně poškozeno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10407
Poslední dražitel: 11407

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1927, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10513
Poslední dražitel: 11604

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33, 4 g, průměr 34 mm, rok 1921, poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10542
Poslední dražitel: 11659

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1923
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10544
Poslední dražitel: 9058

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1933, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10543
Poslední dražitel: 11508

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1926, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10514
Poslední dražitel: 10684

4 Dukát

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10690
Poslední dražitel: 9377

**Všichni

Lampa
plastika znázorňující fauna, bronz, výška včetně mramorového podstavce 82 cm, mírně poškozeno, nefunkční, chybí stínidlo, značeno v dolní části Franta Anýž
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10679
Poslední dražitel: 10092

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 5, 28 g včetně obruče, rok 1925, mírně poškozeno, zasazeno v obruči
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:35:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

do únorové aukce 2018