9 300 000 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 10706
Poslední dražitel: 11791

Ptáček
plastika, dřevo, značeno ve spodní části Ota Janeček, bronzový zobák, výška 15, 5 cm, délka 15 cm
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:50:00
Číslo položky: 10516
Poslední dražitel: 11454

20 Kronen

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 77 g, rok 1894, poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10545
Poslední dražitel: 11340

Dukát - Franc Josef

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10546
Poslední dražitel: 11341

Dukát - Franc Josef

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10582
Poslední dražitel: 11683

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Zastavení
reliéf cín, zlato, 30 x 22 cm, , mírně poškozeno, signováno na zadní straně O. Zoubek
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10631
Poslední dražitel: 10425

**Všichni

Ruce
reliéf, cín, 12, 5 x 12, 5 cm, zasazeno v dřevěném rámu, neznačeno (Olbram Zoubek?), 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10673
Poslední dražitel: 11723

10 Korona

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1908, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10712
Poslední dražitel: 11147

Čert
pálená hlína, malováno, glazováno, značeno na spodní části Kutálek, mírně poškozeno, výška 18, 5 cm
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10408
Poslední dražitel: 10603

Dukátová medaile

Au 987/1000, váha 4 g, průměr 16 mm, rok 1929, RR, Milenium sv. Václava 929 - 1929, výtěžková medaile k 1000. výročí smrti sv. Václava, autor prof. Otakar Španiel, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10692
Poslední dražitel: 9643

Vodník
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 30 cm, značeno na spodní straně Kutálek, mirně poškozeno
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 »