Číslo položky: 10480
Poslední dražitel: 11444

Trosky v zimě
olej na kartonu, 22 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1 pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10494
Poslední dražitel: 10459

olej plátno na kartonu, 25 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10493
Poslední dražitel: 11202

olej na kartonu, 24 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10492
Poslední dražitel: 9713

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Moře
olej na plátně, 33 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10490
Poslední dražitel: 9288

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

olej na kartonu, 50 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10489

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Z Křižánek u Svratky
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  21:35:00
Číslo položky: 10488
Poslední dražitel: 9067

olej na kartonu, 34 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10479
Poslední dražitel: 10449

Nadšení
olej na plátně, 100 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10482

olej na plátně, 60, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  21:50:00
Číslo položky: 10420

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Svatobořice
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  21:55:00