Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10688
Poslední dražitel: 11725

Nesignováno

Lesy u Moskvy
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10707
Poslední dražitel: 11342

Weimann Paul (1867 - 1945)

olej na plátně, 63 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10682
Poslední dražitel: 10756

Nesignováno

olej na kartonu, 9, 5 x 17, 5 cm, rámováno, rám poškozen, přípis na zadní straně Polenov, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  23:00:00
Číslo položky: 10680
Poslední dražitel: 11047

olej na plátně, 64 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zažloutlá, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  22:30:00
Číslo položky: 10641
Poslední dražitel: 10719

Nečitelně signováno

Hráči karet
olej na plátně, 39 x 30, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1871
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  22:20:00
Číslo položky: 10625
Poslední dražitel: 11181

Pohled na horu Květnice
olej na plátně, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  22:10:00
Číslo položky: 10664
Poslední dražitel: 11306

Pečinka František (1869 - 1917)

olej na kartonu, 50,5 x 72 cm, nový rám, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20.stol, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:55:00
Číslo položky: 10640
Poslední dražitel: 11287

Dvořák Antonín (1817 - 1881)

Děti na vyhlídce
olej na plátně, 52 x 42 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:50:00
Číslo položky: 10654
Poslední dražitel: 11603

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 31 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, rentoaláž
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10681
Poslední dražitel: 11719

Nečitelně signováno

Krajina s kostelem
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč