Číslo položky: 10475
Poslední dražitel: 11292

Hrad Lipnice
olej na kartonu, 26, 5 x 35 cm, přerámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10474
Poslední dražitel: 11438

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej na plátně, 70 x 95 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:25:00
Číslo položky: 10476
Poslední dražitel: 11169

Körber Adolf (1887 - 1967)

Skalní obydlí pod Kokořínem
olej na plátně, 50 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přilozen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10423

Mandel Jura (1886 - 1971)

olej na plátně, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:35:00
Číslo položky: 10359
Poslední dražitel: 11112

Mánes Antonín (1784-1843)

U mlýna
akvarel na papíře, 19 x 27, 5 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno PD, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10422
Poslední dražitel: 11319

Katedrála Reims
olej na plátně, 92 x 73, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1925
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10421

Nečitelně signováno

Horská krajina
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10481

Šedivý Josef, Jan (1887 - 1956)

Chrám sv. Jakuba v Kutné Hoře
olej na plátně, 70 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  20:55:00
Číslo položky: 10473
Poslední dražitel: 11250

Podzimní nálada u rybníka
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10477
Poslední dražitel: 11170

Srnečci
olej na plátně, 60 x 84 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  21:05:00