« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 10399

olej na plátně, 70 x 100 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:15:00
Číslo položky: 10398
Poslední dražitel: 11361

Zima
olej na kartonu, 36, 5 x 50, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:20:00
Číslo položky: 10397

Trampota Jan (1889 - 1942)

Žena v krajině
kombinovaná technika na papíře, 45, 5 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s přípisem LD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:25:00
Číslo položky: 10396

Velčovský Josef (* 1945)

Obyvatelé moře
akryl plátno na překližce, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1988 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:30:00
Číslo položky: 10392

Bažanti
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, dosignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:35:00
Číslo položky: 10388
Poslední dražitel: 11185

Rychlovský Antonín (1910 - 1944)

Od Švermova mostu
olej na sololitu, 90, 5 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:40:00
Číslo položky: 10381

Podzimní nálada u rybníka
olej na plátně, 70, 5 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:45:00
Číslo položky: 10379
Poslední dražitel: 10038

Nesignováno (Havránek Bedřich)

olej na dřevě, 26, 5 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, na přední straně kovový štítek Bedřich Havránek
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  21:55:00
Číslo položky: 10383
Poslední dražitel: 10039

olej na plátně, 57 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  22:00:00
Číslo položky: 10345

Nečitelně signováno

Strom u vody
olej na kartonu, 47, 5 x 67 cm, rámováno, rám i malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »