« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 10389

olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  21:25:00
Číslo položky: 10380

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Tání na potoce
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  21:30:00
Číslo položky: 10385

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Večerní Praha I.
olej na plátně, 60 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1990
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  21:35:00
Číslo položky: 10386

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Večerní Praha II.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  21:40:00
Číslo položky: 10382

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Anežský klášter
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1990
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  21:45:00
Číslo položky: 10378

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

olej na plátně, 57, 5 x 79 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  21:50:00
Číslo položky: 10372
Poslední dražitel: 10995

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Rozptýlená naděje
olej na plátně, 70 x 65 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1989, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  21:55:00
Číslo položky: 10370
Poslední dražitel: 8700

Jeřáby z pod Kozárova
olej na plátně, 58 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  22:00:00
Číslo položky: 10416

olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2017  20:00:00
Číslo položky: 10387
Poslední dražitel: 8712

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Konvolut 3 reliéfních tisků
konvolut 3 reliéfních tisků, 30 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, 2 tisky zdobeny bronzovým prachem, signováno tužkou O. Zoubek
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »