« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 10358
Poslední dražitel: 11165

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

olej na plátně, 45 x 130, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  20:35:00
Číslo položky: 10373
Poslední dražitel: 10702

olej na sololitu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  20:40:00
Číslo položky: 10353
Poslední dražitel: 10694

Lobečský břeh v Kralupech nad Vltavou
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  20:45:00
Číslo položky: 10354

Kasprazak Stephan (1889-?)

Výhled na moře
olej na plátně, 54, 5 x 75 cm, rámováno, malba a plátno poškozeny, signováno LD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  20:50:00
Číslo položky: 10355

Mytologický výjev
tužka na papíře, 54 x 34 cm, rámováno, papír poškozen, potrhán, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  20:55:00
Číslo položky: 10374

Dědina Jan (1870 - 1955)

Matka s dítětem
olej na překližce, 60 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  21:00:00
Číslo položky: 10375
Poslední dražitel: 10703

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 30 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD Otto Hůrka, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  21:05:00
Číslo položky: 10376
Poslední dražitel: 10699

Zámecká zahrada v Heřmanově Městci
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  21:10:00
Číslo položky: 10377
Poslední dražitel: 10953

Trsek Vilém (1862 - 1937)

Kachny u rybníka
olej na plátně, 28 x 33 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  21:15:00
Číslo položky: 10384

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Usedlost Fialka
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1987
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2017  21:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »