Číslo položky: 10625
Poslední dražitel: 10891

Pohled na horu Květnice
olej na plátně, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10643
Poslední dražitel: 11109

Noemova archa
barevná litografie, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:00:00
Číslo položky: 10644

Monogram (Mikoláš Aleš)

Divadlo s loutkami
tuš na papíře, 38 x 50 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, signováno monogramem PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  20:05:00
Číslo položky: 10645

**Všichni

V zahradě
olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, malba mírně poškozena, na zadní straně přiložen znalecký posudek z roku 1948, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10642
Poslední dražitel: 8900

Radimský Václav (1867 - 1946)

olej na kartonu, 43 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1 pol. 20 století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Aktuální cena: 50 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:50:00
Číslo položky: 10647

Klodt von Jürgensburg M. K. (1823/33 - 1902)

Kavkaz
olej plátno na kartonu, 42, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Aktuální cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  21:55:00
Číslo položky: 10646

Birulla - Bialynitski Vitold (1872 - 1957)

Třešňový sad
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Aktuální cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2017  22:00:00
Číslo položky: 10637
Poslední dražitel: 11040

Adler Edmund (1876 - 1965)

Hrající si děti
olej na plátně, 54, 5 x 67, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  20:55:00
Číslo položky: 10345

Nečitelně signováno

Strom u vody
olej na kartonu, 47, 5 x 67 cm, rámováno, rám i malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10636
Poslední dražitel: 11105

Jaggersova kořisť
olej na plátně, 47 x 37 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  21:05:00