Srnečci olej na plátně, 60 x 84 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Svatobořice olej na plátně, 100 x 123 cm, rámováno, malba a plátno poškozeny, plátno na jednom místě původně protrženo, záplata, signováno PD, datováno 195, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, prohlídka ...
Zátiší s melounem olej na překližce, 39 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Nadšení olej na plátně, 100 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Z Křižánek u Svratky olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen