Číslo položky: 10622
Poslední dražitel: 11094

Tvrdý byznys
barevná litografie, VP 71 x 53 cm, 36/100, rámováno, rám mríně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1996
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:10:00
Číslo položky: 10601
Poslední dražitel: 10553

Lhota Albín (1847–1889)

Podzim
olej na plátně, 20 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:15:00
Číslo položky: 10602
Poslední dražitel: 10554

Lhota Albín (1847–1889)

Léto
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10603
Poslední dražitel: 8352

Lhota Albín (1847–1889)

Jaro
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:25:00
Číslo položky: 10604
Poslední dražitel: 11535

Lhota Albín (1847–1889)

Zima
olej na plátně, 20 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10650

Monogram (Mikoláš Aleš)

Myslivec
tužka na papíře, 26, 5 x 15 cm, rámováno, rám poškozen, signováno monogramem PD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:35:00
Číslo položky: 10606
Poslední dražitel: 9166

Hodr Karel (1910 - 2002)

Podzim na Kampě
olej na kartonu, 23 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10608
Poslední dražitel: 11537

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

Horská krajina
olej na kartonu, 35 x 29 cm, rámováno, pasparta, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10651

Drbny
kombinovaná technika na papíře, 21, 5 x 20 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10610
Poslední dražitel: 11268

Nečitelně signováno

Vodopád
akvarel na papíře, 38 x 26 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:45:00