Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10553
Poslední dražitel: 9755

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Ovocné zátiší
olej na plátně, 19 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10537
Poslední dražitel: 11215

Hodr Karel (1910 - 2002)

Podzim v Českých Budějovicích
olej na kartonu, 46 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:55:00
Číslo položky: 10525
Poslední dražitel: 11543

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Z tábora Rudé armády
kvaš na papíře, 41 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10533
Poslední dražitel: 11656

Statek
olej na kartonu, 49 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10523
Poslední dražitel: 11571

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Pocta výtvarnému umění
proláž, 21 x 13 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno na zadní straně, datováno 1998
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10522
Poslední dražitel: 11641

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Plechovka
kombinovaná koláž, 25, 5 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 2 přeložky, zaskleno, signováno monogramem J. K. PD, datováno 1991
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10540
Poslední dražitel: 11049

Portré dívky
olej na kartonu, 25 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:35:00
Číslo položky: 10535
Poslední dražitel: 10446

Z Mladovožicka
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, malba a rám mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10534
Poslední dražitel: 9743

Vesnický statek
olej na překližce, 25 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10541
Poslední dražitel: 11215

olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

do únorové aukce 2018