Číslo položky: 10620

Kodet Kristian (* 1948)

olej na kartonu, 39 x 30 cm, rámováno, malba poškozena, signováno UD, datováno 2008
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10609

Monogram M. P.

tužka na papíře, VP 19 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10623

Kljutschinski Anatolij

Cirkus
olej na plátně, 119 x 88 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10595
Poslední dražitel: 10544

olej na kartonu, 24, 5 x 28, 5 cm, nepůvodně rámováno, silně zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10616
Poslední dražitel: 10547

Marold Luděk (1865 - 1898)

Portrét starého muže
perokresba na papíře, VP 19 x 13 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1894
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:35:00
Číslo položky: 10596

Zima na venkově
olej na kartonu, 24 x 28, 5 cm, nepůvodně rámováno, silně zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10618
Poslední dražitel: 11291

Husáriková Jindra (* 1931)

Noemova archa
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10619
Poslední dražitel: 9505

Husáriková Jindra (* 1931)

Letní noc na africkém pobřeží
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:50:00
Číslo položky: 10615

Nesignováno

Studie stromu
akvarel na kartonu, VP 29, 5 x 22 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozen,
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:00:00
Číslo položky: 10621
Poslední dražitel: 11093

Největší
barevná litografie, 71 x 54, 5 cm, 25/100, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1992
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:05:00