Číslo položky: 10588

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Břízy u vody
olej na plátně, 67 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:25:00
Číslo položky: 10585

olej na kartonu, 26 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10597
Poslední dražitel: 11422

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Humoristická ilustrace
akvarel - tuš, 21, 5 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:35:00
Číslo položky: 10599

Vlach Oldřich (1886 - 1958)

Galantní scéna
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10600
Poslední dražitel: 11529

Les Rozpakov
olej na kartonu, 42 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10605
Poslední dražitel: 11283

Před bouří
olej na kartonu, 21 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10598
Poslední dražitel: 10001

Malý Václav (1874 - 1935)

olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:55:00
Číslo položky: 10594
Poslední dražitel: 8864

Adam a Eva
pastel - tužka na papíře, VP 47 x 30 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1985
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10614

Raufer-Redwitz Anton (1871 - 1965)

olej na plátně, 64, 5 x 90, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10617
Poslední dražitel: 9119

Husáriková Jindra (* 1931)

Don Quijote a Sancho Panza
olej na dřevěné desce, 41 x 41 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:10:00