9 300 000 Kč

Číslo položky: 10498
Poslední dražitel: 11216

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Baletka
olej na plátně, 81 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10491
Poslední dražitel: 11183

olej plátno na kartonu, 25 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10495
Poslední dražitel: 9305

olej na plátně, 37 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:35:00
Číslo položky: 10497
Poslední dražitel: 11268

olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, malba a rám mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10485
Poslední dražitel: 11260

Léto
olej plátno na kartonu, 15, 5 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:10:00
Číslo položky: 10486
Poslední dražitel: 11261

Jaro
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:05:00
Číslo položky: 10487
Poslední dražitel: 11261

Zima
olej plátno na kartonu, 16 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:00:00
Číslo položky: 10477
Poslední dražitel: 11291

Srnečci
olej na plátně, 60 x 84 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 86 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  23:10:00
Číslo položky: 10420
Poslední dražitel: 11524

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Svatobořice
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  22:35:00
Číslo položky: 10478
Poslední dražitel: 10137

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší s melounem
olej na překližce, 39 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  22:05:00