Číslo položky: 10549
Poslední dražitel: 11369

Bím Tomáš (* 1946)

Tenisový kurt
barevná litografie, 34 x 52, 5 cm, 79/100, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, nezaskleno, signováno UD, datováno 1997
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10548

Bím Tomáš (* 1946)

Žebřík
barevná litografie, 52, 5 x 34 cm, 65/100, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, datováno 1996
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10566
Poslední dražitel: 11055

Provazolezkyně
kombinovaná technika na papíře, 26, 5 x 15 cm, rámováno, rám, papír a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10571

Chaloupka Karel (1889 - 1969)

Kytka
olej na plátně, 61 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10572

Chaloupka Karel (1889 - 1969)

Pohled na město
olej na plátno, 76, 5 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10591

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

V Soběsukách
olej na kartonu, 34,5 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10590

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

kvaš na papíře, 60 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10579

Nečitelně signováno

Jezero v horách
akvarel na papíře, 21, 5 x 31, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1866
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10576

Vlach Oldřich (1886 - 1958)

Husopaska
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10573

Krátký Stanislav (1914 - 2001)

Dívčí poloakt
olej na kartonu, 66 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:35:00