9 300 000 Kč

Číslo položky: 10533
Poslední dražitel: 11656

Statek
olej na kartonu, 49 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10523
Poslední dražitel: 11571

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Pocta výtvarnému umění
proláž, 21 x 13 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno na zadní straně, datováno 1998
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10522
Poslední dražitel: 11641

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Plechovka
kombinovaná koláž, 25, 5 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 2 přeložky, zaskleno, signováno monogramem J. K. PD, datováno 1991
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10540
Poslední dražitel: 11049

Portré dívky
olej na kartonu, 25 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:35:00
Číslo položky: 10535
Poslední dražitel: 10446

Z Mladovožicka
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, malba a rám mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10534
Poslední dražitel: 9743

Vesnický statek
olej na překližce, 25 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10541
Poslední dražitel: 11215

olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10538
Poslední dražitel: 11214

Nečitelně signováno

Klaun
olej na plátně, 79, 5 x 60 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10536
Poslední dražitel: 11212

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10484
Poslední dražitel: 11178

Pivoňky
kvaš na papíře, 69 x 94 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  22:40:00