Číslo položky: 10557

olej na plátně, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:10:00
Číslo položky: 10556

Hérink F. Hanuš (1889 - 1958)

Zima na venkově
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:15:00
Číslo položky: 10565
Poslední dražitel: 10835

olej na kartonu, 22 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10564
Poslední dražitel: 11230

Skála
kombinovaná technika na kartonu, 17 x 23, 5 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:25:00
Číslo položky: 10560
Poslední dražitel: 11050

C. Monteverdi - Giro il nemico
barevný lept, 43 x 28, 5 cm, X/XXX, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10558
Poslední dražitel: 11049

Prst
barevná litografie, 50 x 39, 5 cm, 48/80, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno matným sklem, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:35:00
Číslo položky: 10563
Poslední dražitel: 11051

Apotheosys Rudolf II.
barevný lept, 82, 5 x 52 cm, 48/100, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1989
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10559
Poslední dražitel: 11050

Incident č. 3
barevná litografie, 59, 5 x 43 cm, 7/80, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno matným sklem, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10562
Poslední dražitel: 11052

Astronomia
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10561
Poslední dražitel: 11051

Alchymia
barevný lept, 82, 5 x 52 cm, 48/100, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1989
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:55:00