Číslo položky: 10555
Poslední dražitel: 11362

olej na kartonu, 37, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10552
Poslední dražitel: 11306

Krajina před bouří
olej na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10551
Poslední dražitel: 11305

Horská krajina
olej na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10547
Poslední dražitel: 10497

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 75 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:30:00
Číslo položky: 10550

Myslivec
barevný lept, 25, 5 x 18 cm, 3/55, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:35:00
Číslo položky: 10568

Podzim na Hranicku
olej na překližce, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10569
Poslední dražitel: 11318

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10570
Poslední dražitel: 11358

V plném létě
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Aktuální cena: 43 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  22:00:00
Číslo položky: 10567
Poslední dražitel: 11499

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Děkuji
reliéfní tisk, 42 x 24, 5 cm, rámováno, zaskleno, zdobeno bronzovým prachem, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:00:00
Číslo položky: 10554
Poslední dražitel: 10097

olej plátno na kartonu, 17 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  20:05:00