Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10655
Poslední dražitel: 11297

olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:05:00
Číslo položky: 10598
Poslední dražitel: 8593

Malý Václav (1874 - 1935)

olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 40 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  22:40:00
Číslo položky: 10616
Poslední dražitel: 11713

Marold Luděk (1865 - 1898)

Portrét starého muže
perokresba na papíře, VP 19 x 13 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1894
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  22:30:00
Číslo položky: 10618
Poslední dražitel: 11724

Husáriková Jindra (* 1931)

Noemova archa
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  22:15:00
Číslo položky: 10619
Poslední dražitel: 10520

Husáriková Jindra (* 1931)

Letní noc na africkém pobřeží
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10595
Poslední dražitel: 10448

olej na kartonu, 24, 5 x 28, 5 cm, nepůvodně rámováno, silně zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  22:00:00
Číslo položky: 10596
Poslední dražitel: 11254

Zima na venkově
olej na kartonu, 24 x 28, 5 cm, nepůvodně rámováno, silně zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10617
Poslední dražitel: 11722

Husáriková Jindra (* 1931)

Don Quijote a Sancho Panza
olej na dřevěné desce, 41 x 41 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10623
Poslední dražitel: 11121

Kljutschinski Anatolij

Cirkus
olej na plátně, 119 x 88 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10620
Poslední dražitel: 10913

Kodet Kristian (* 1948)

olej na kartonu, 39 x 30 cm, rámováno, malba poškozena, signováno UD, datováno 2008
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:20:00

do únorové aukce 2018