Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 10588
Poslední dražitel: 10959

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Břízy u vody
olej na plátně, 67 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10593
Poslední dražitel: 11522

olej na kartonu, 42, 5 x 55, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10586
Poslední dražitel: 10813

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na kartonu, 49, 5 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:05:00
Číslo položky: 10584
Poslední dražitel: 9207

Arnegger Alois (1879 - 1963)

Přímořská krajina
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  22:20:00
Číslo položky: 10577
Poslední dražitel: 11241

Nečitelně signováno

Moravské slavnosti
olej na plátně, 90 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  22:00:00
Číslo položky: 10574
Poslední dražitel: 11642

Lískovec

Ležící dívčí akt
olej na kartonu, 60 x 76 cm, rámováno, rám a malba mríně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10578
Poslední dražitel: 11241

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Mateřství
olej na plátně, 80 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10564
Poslední dražitel: 11230

Skála
kombinovaná technika na kartonu, 17 x 23, 5 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10565
Poslední dražitel: 9061

olej na kartonu, 22 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10566
Poslední dražitel: 11678

Provazolezkyně
kombinovaná technika na papíře, 26, 5 x 15 cm, rámováno, rám, papír a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do květnové aukce 2018