Číslo položky: 10541
Poslední dražitel: 11215

olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10538

Nečitelně signováno

Klaun
olej na plátně, 79, 5 x 60 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:25:00
Číslo položky: 10525
Poslední dražitel: 11543

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Z tábora Rudé armády
kvaš na papíře, 41 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10523

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Pocta výtvarnému umění
proláž, 21 x 13 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno na zadní straně, datováno 1998
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:35:00
Číslo položky: 10522

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Plechovka
kombinovaná koláž, 25, 5 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 2 přeložky, zaskleno, signováno monogramem J. K. PD, datováno 1991
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10539
Poslední dražitel: 11215

Vesnické chalupy
olej na plátně, 76 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10533
Poslední dražitel: 11214

Statek
olej na kartonu, 49 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10537
Poslední dražitel: 11215

Hodr Karel (1910 - 2002)

Podzim v Českých Budějovicích
olej na kartonu, 46 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:55:00
Číslo položky: 10526
Poslední dražitel: 11328

Na čekání - Diana
kombinovaná technika, 90 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10553
Poslední dražitel: 8834

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Ovocné zátiší
olej na plátně, 19 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  21:05:00