Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10617
Poslední dražitel: 11722

Husáriková Jindra (* 1931)

Don Quijote a Sancho Panza
olej na dřevěné desce, 41 x 41 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10623
Poslední dražitel: 11121

Kljutschinski Anatolij

Cirkus
olej na plátně, 119 x 88 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10620
Poslední dražitel: 10913

Kodet Kristian (* 1948)

olej na kartonu, 39 x 30 cm, rámováno, malba poškozena, signováno UD, datováno 2008
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10605
Poslední dražitel: 11269

Před bouří
olej na kartonu, 21 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10594
Poslední dražitel: 11491

Adam a Eva
pastel - tužka na papíře, VP 47 x 30 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1985
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10614
Poslední dražitel: 11267

Raufer-Redwitz Anton (1871 - 1965)

olej na plátně, 64, 5 x 90, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10597
Poslední dražitel: 9058

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Humoristická ilustrace
akvarel - tuš, 21, 5 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10585
Poslední dražitel: 11553

olej na kartonu, 26 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10587
Poslední dražitel: 10423

Studie portrétů
barevná litografie, VP 71 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, výtisk 59/100, signováno tužkou PD, datováno 1992
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10588
Poslední dražitel: 10959

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Břízy u vody
olej na plátně, 67 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč