Číslo položky: 10527
Poslední dražitel: 11288

Podzimní mlhy na Podlesí
olej na kartonu, 21 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:35:00
Číslo položky: 10528
Poslední dražitel: 11206

olej na kartonu, 48 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:40:00
Číslo položky: 10524
Poslední dražitel: 10310

Podvečerní procházka
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:45:00
Číslo položky: 10509

Nesignováno (Burian Zdeněk?)

Země kožešin
kvaš na papíře, 25, 3 x 41, 2 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, podpis pravděpodobně neodborně uříznut, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:50:00
Číslo položky: 10500
Poslední dražitel: 11188

Langer Karel (1878 - 1947)

olej na kartonu, 51 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:55:00
Číslo položky: 10502
Poslední dražitel: 9089

Ze staré Prahy
olej na plátně, 61 x 77 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  22:00:00
Číslo položky: 10540
Poslední dražitel: 11049

Portré dívky
olej na kartonu, 25 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:00:00
Číslo položky: 10535
Poslední dražitel: 10826

Z Mladovožicka
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, malba a rám mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:05:00
Číslo položky: 10536

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:10:00
Číslo položky: 10534
Poslední dražitel: 9320

Vesnický statek
olej na překližce, 25 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2017  20:15:00