Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10606
Poslední dražitel: 11504

Hodr Karel (1910 - 2002)

Podzim na Kampě
olej na kartonu, 23 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:40:00
Číslo položky: 10601
Poslední dražitel: 11500

Lhota Albín (1847–1889)

Podzim
olej na plátně, 20 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10656
Poslední dražitel: 11057

Na procházce
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:15:00
Číslo položky: 10622
Poslední dražitel: 10448

Tvrdý byznys
barevná litografie, VP 71 x 53 cm, 36/100, rámováno, rám mríně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1996
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2017  20:10:00
Číslo položky: 10598
Poslední dražitel: 8593

Malý Václav (1874 - 1935)

olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 40 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  22:40:00
Číslo položky: 10616
Poslední dražitel: 11713

Marold Luděk (1865 - 1898)

Portrét starého muže
perokresba na papíře, VP 19 x 13 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1894
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  22:30:00
Číslo položky: 10618
Poslední dražitel: 11724

Husáriková Jindra (* 1931)

Noemova archa
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  22:15:00
Číslo položky: 10619
Poslední dražitel: 10520

Husáriková Jindra (* 1931)

Letní noc na africkém pobřeží
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10595
Poslední dražitel: 10448

olej na kartonu, 24, 5 x 28, 5 cm, nepůvodně rámováno, silně zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2017  22:00:00
Číslo položky: 10596
Poslední dražitel: 11254

Zima na venkově
olej na kartonu, 24 x 28, 5 cm, nepůvodně rámováno, silně zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč