Číslo položky: 10506

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Zlatá ulička
olej na kartonu, 23, 5 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:45:00
Číslo položky: 10508

Světlá
olej na kartonu, 21 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:50:00
Číslo položky: 10483
Poslední dražitel: 10468

Jarní večer
olej na kartonu, 21 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:55:00
Číslo položky: 10484
Poslední dražitel: 11448

Pivoňky
kvaš na papíře, 69 x 94 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:00:00
Číslo položky: 10498
Poslední dražitel: 10464

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Baletka
olej na plátně, 81 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:05:00
Číslo položky: 10499
Poslední dražitel: 11269

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Ruska
olej na plátně, 63 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:10:00
Číslo položky: 10501

Dívka s ovocem
olej na kartonu, 27 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:15:00
Číslo položky: 10505
Poslední dražitel: 11366

Nečitelně signováno

Poslední host
olej plátno na kartonu, 45 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:20:00
Číslo položky: 10504
Poslední dražitel: 11274

Čermák František

Chorvatské pobřežní město
olej na plátně, 50 x 61 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:25:00
Číslo položky: 10521

Žně na Českomoravské Vysočině
olej na překližce, 28 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  21:30:00