Sen o Praze soubor 6 ks grafických listů - suchá jehla, různých rozměrů od VP 37 x 26 cm do VP 17 x 37 cm, volně loženo v původních deskách, rozměr pouzdra 59 x 40 cm, datováno 1994
Dívčí poloakt olej na plátně, 40 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní nálada olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. po. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní odpoledne olej na kartonu, 17 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškoueny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen