Číslo položky: 10478

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší s melounem
olej na překližce, 39 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2017  22:00:00
Číslo položky: 10487
Poslední dražitel: 11261

Zima
olej plátno na kartonu, 16 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:00:00
Číslo položky: 10486
Poslední dražitel: 11261

Jaro
olej plátno na kartonu, 15, 5 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:05:00
Číslo položky: 10485
Poslední dražitel: 11260

Léto
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:10:00
Číslo položky: 10491
Poslední dražitel: 11264

olej plátno na kartonu, 25 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:15:00
Číslo položky: 10495
Poslední dražitel: 11266

olej na plátně, 37 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:20:00
Číslo položky: 10496
Poslední dražitel: 11205

olej na překližce, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:25:00
Číslo položky: 10497
Poslední dražitel: 11268

olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, malba a rám mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:30:00
Číslo položky: 10503
Poslední dražitel: 11458

olej na kartonu, 28 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:35:00
Číslo položky: 10507

Dědina Jan (1870 - 1955)

Chalupa
olej na kartonu, 22 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2017  20:40:00