« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 10240
Poslední dražitel: 11121

Dukát - Franc Josef

typ IV., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1890, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:45:00
Číslo položky: 10174
Poslední dražitel: 9111

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33,40 g, průměr 34 mm, rok 1904, poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10241
Poslední dražitel: 11120

Dukát - Franc Josef

typ IV., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1892, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10244
Poslední dražitel: 11123

Dukát - Franc Josef

typ IV., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1898, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:50:00
Číslo položky: 10243
Poslední dražitel: 11122

Dukát - Franc Josef

typ IV., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1897, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10242
Poslední dražitel: 11122

Dukát - Franc Josef

typ IV., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1893, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10245

20 kronen

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 775 g, rok 1895, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:55:00
Číslo položky: 10246

10 kronen

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1902, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10276
Poslední dražitel: 9183

20 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 775 g, rok 1892, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10256
Poslední dražitel: 10173

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Eva
reliéf, cín, zlato, 20 x 16, 5 cm, signováno na zadní straně Olbram Zoubek
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »