Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5
Číslo položky: 10179
Poslední dražitel: 11363

Sovereign - King George V

Au 900/1000, průměr 22 mm, váha 8 g, rok 1919, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:25:00
Číslo položky: 10209
Poslední dražitel: 9837

20 Franků

Au 900/1000, váha 6, 39 g, průměr 21 mm, rok 1854, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10177
Poslední dražitel: 11362

Sovereign - Král Eduard VII.

Au 900/1000, průměr 22 mm, váha 7, 98 g, rok 1909, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:20:00
Číslo položky: 10176
Poslední dražitel: 9815

20 Franků

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 32 g, rok 1857, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:15:00
Číslo položky: 10208
Poslední dražitel: 11384

20 Franků

Au 900/1000, váha 6, 45 g, průměr 21 mm, datováno 1912, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10277
Poslední dražitel: 9885

20 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 775 g, rok 1893, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:10:00
Číslo položky: 10279
Poslední dražitel: 11433

20 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 775 g, rok 1898, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10280
Poslední dražitel: 8867

20 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 775 g, rok 1901, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10172
Poslední dražitel: 11359

100 Kurush

Au 900/1000, průměr 22 mm, váha 7, 2 g, Ankara, 1923/41, mírně poškozena
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:00:00
Číslo položky: 10278
Poslední dražitel: 9886

20 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 775 g, rok 1894, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5

do květnové aukce 2018