« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 10296

10 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1913, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:45:00
Číslo položky: 10293

10 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1908, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10212
Poslední dražitel: 9492

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:00:00
Číslo položky: 10207
Poslední dražitel: 10138

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Eva
reliéf, cín, zlato, 35 x 35 cm, datováno 1973, signováno na zadní straně Olbram Zoubek
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10230
Poslední dražitel: 11283

8 Zlatník - 20 Frank

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1881, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10213
Poslední dražitel: 11271

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 12 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10231
Poslední dražitel: 11284

8 Zlatník - 20 Frank

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1876, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:05:00
Číslo položky: 10214
Poslední dražitel: 9493

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10215
Poslední dražitel: 11273

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10232
Poslední dražitel: 9152

8 Zlatník - 20 Frank

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1889, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »