8 Zlatník - 8 Gulden - 20 Franků
typ IV., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1877, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 27.9.2017 21:30:00
8 Zlatník - 20 Frank
typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1884, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 27.9.2017 21:25:00
Zoubek Olbram (1926 - 2017)
více o autorovi...Evareliéf, cín, zlato, 35 x 35 cm, datováno 1973, signováno na zadní straně Olbram Zoubek
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 27.9.2017 21:20:00
Svatováclavský dukát
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1931, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Svatováclavský dukát
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1932, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
8 Zlatník - 20 Frank
typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1889, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
8 Zlatník - 20 Frank
typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1885, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Svatováclavský dukát
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1929, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 37 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 27.9.2017 21:15:00
Svatováclavský dukát
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1930, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
8 Zlatník - 20 Frank
typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1888, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč