Číslo položky: 10248
Poslední dražitel: 11004

kvaš na papíře, 43, 5 x 58 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, ohnutý dolní levý roh, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:40:00
Číslo položky: 10249
Poslední dražitel: 10219

Vytržená tvář
barevná litografie, 48 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 19/70, datováno 19/70
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10258
Poslední dražitel: 11271

Ulšmíd Václav F. (1903 - ?)

Muka u cesty
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:45:00
Číslo položky: 10257
Poslední dražitel: 9542

Max František (1895 - 1969)

Pražský motiv
olej na kartonu, 44,5 x 32 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10260
Poslední dražitel: 8491

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Větrný mlýn
barevná litografie, 30, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:50:00
Číslo položky: 10273

Monogram F. M.

Krajina s domem
olej na kartonu, 30, 7 x 38, 6 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10161
Poslední dražitel: 10558

Práce na poli
olej na kartonu, 22 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:00:00
Číslo položky: 10268
Poslední dražitel: 11018

Žena s nůší
kombinovaná technika na papíře, 43, 5 x 29 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10259
Poslední dražitel: 10846

Hnízdo
grafika, 19 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 14/80, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10299
Poslední dražitel: 8518

Schmidt Oskar

Konvolut 2 obrazů
konvolut dvou obrazů - Týnský dvoreček a Čertovka, kombinovaná technika na papíře, 27 x 46 cm a 45 x 28 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD a LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč