Číslo položky: 10151
Poslední dražitel: 11113

Katona Nándor (1864 - 1932)

Horská krajina
olej na plátně, 62, 5 x 77, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, na zadní straně štítek autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:15:00
Číslo položky: 10183
Poslední dražitel: 10958

Komínek Rudolf (1885 - ?)

Horská krajina
olej na plátně, 49,5 x 76 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10203
Poslední dražitel: 11226

Kilian Josef (1918 - 1999)

Kaplička v Klečatech
olej na plátně, 30, 5 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno DU, datováno 1973
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:20:00
Číslo položky: 10184
Poslední dražitel: 10237

Galantní scéna
kvaš, běloba na papíře, 35, 5 x 50 cm, papír poškozen, na několika místech potrhán, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10152

Pistorius Jan Ferdinand (1899 - ?)

Koně
olej na kartonu, 65 x 59 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10185
Poslední dražitel: 10237

Odpolední čaj
kvaš, běloba na papíře, 35 x 26 cm, datováno 1912, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:25:00
Číslo položky: 10153
Poslední dražitel: 10937

Šrámek Josef (1893 - 1971)

Pohled na Pražský hrad v noci
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10204
Poslední dražitel: 11227

Kilian Josef (1918 - 1999)

Jihočeská krajina
olej na kartonu, 25 x 41 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10154
Poslední dražitel: 10938

Šrámek Josef (1893 - 1971)

V podvečer
olej na plátně, 60 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:30:00
Číslo položky: 10186

Fiala Zdeněk (1917 - 2004)

Práce na poli
olej plátno na kartonu, 25 x 67, 5 cm, rámováno, malba a plátno poškozeny, datováno 1944, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč