Číslo položky: 10135
Poslední dražitel: 9888

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Sen
litografie, 39, 5 x 32 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v kameni PD, 1515/2000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:15:00
Číslo položky: 10136
Poslední dražitel: 10785

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Gala kubismus
litografie, 45, 5 x 32 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v kameni PD, 49/2000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:20:00
Číslo položky: 10137
Poslední dražitel: 9346

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Oekumenisches Konzil
litografie, 43, 5 x 35 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v kameni PD, 1128/2000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:25:00
Číslo položky: 10138
Poslední dražitel: 8538

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Vejce na talíři
litografie, 43, 5 x 35, 5 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v kameni PD, 1897/2000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:30:00
Číslo položky: 10139
Poslední dražitel: 8538

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Aparatus and Hand
litografie, 42, 5 x 32, 5 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v kameni PD, 749/2000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:35:00
Číslo položky: 10141
Poslední dražitel: 11012

Novák Karel

Makové pole
olej na plátně, 54, 5 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:40:00
Číslo položky: 10142
Poslední dražitel: 10904

Pistorius Jan Ferdinand (1899 - ?)

Kůň
olej na dřevě, 60 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:45:00
Číslo položky: 9666
Poslední dražitel: 9967

Anton Ziegler

Dívka s kytarou
olej na plátně, 53, 5 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:55:00
Číslo položky: 10130
Poslední dražitel: 10536

Odpoledne u řeky
olej na plátně, 39, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:00:00
Číslo položky: 10149
Poslední dražitel: 10781

Krejsa Josef (1896 - 1941)

Květinové zátiší s dívčím aktem
olej na plátně, 95 x 80 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:05:00