Číslo položky: 9666
Poslední dražitel: 9967

Anton Ziegler

Dívka s kytarou
olej na plátně, 53, 5 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:55:00
Číslo položky: 10130
Poslední dražitel: 11173

Odpoledne u řeky
olej na plátně, 39, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:00:00
Číslo položky: 10149
Poslední dražitel: 10781

Krejsa Josef (1896 - 1941)

Květinové zátiší s dívčím aktem
olej na plátně, 95 x 80 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:05:00
Číslo položky: 10126
Poslední dražitel: 9878

Zátiší s ovocem
barevná litografie, 48 x 56 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:10:00
Číslo položky: 10144
Poslední dražitel: 10209

Pfeiffer Fr.

V kočáře
kombinovaná technika na papíře, 39 x 39 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zažloutlé skvrny, zaskleno, signováno LD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:15:00
Číslo položky: 10147
Poslední dražitel: 11185

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Cosmas a Damián
olej na plátně, 70 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno PH, datováno 1927 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:20:00
Číslo položky: 10132
Poslední dražitel: 9936

Slovníček instrumentů
barevná litografie, 26, 5 x 17, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LH, datováno 1982
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:25:00
Číslo položky: 10129
Poslední dražitel: 11322

Z Českomoravské Vysočiny
olej na kartonu, 26, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, na zadní straně přípis M. Kavánové, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 19 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:30:00
Číslo položky: 10131
Poslední dražitel: 11063

Chalupa na Vožicku
olej na kartonu, 35, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:35:00
Číslo položky: 10133
Poslední dražitel: 11060

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Pohled na Pražský hrad
olej na kartonu, 69 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:40:00