« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Číslo položky: 10157
Poslední dražitel: 9683

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 45, 5 x 59, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Aktuální cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:30:00
Číslo položky: 10146

U Libuně po zimě
olej na kartonu, 48 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:35:00
Číslo položky: 10315
Poslední dražitel: 11133

Motiv z Vysočiny
olej na plátně, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10109
Poslední dražitel: 11028

Na návštěvě
olej na plátně, 69, 5 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně potvrzení autorství, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:40:00
Číslo položky: 10102
Poslední dražitel: 11307

Hněvkovský Jaroslav (1884 - 1956)

Koupaliště u Templu Sri Varanom
olej na plátně, 76, 5 x 59 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:45:00
Číslo položky: 10115
Poslední dražitel: 10124

Matal Bohumír (1922 - 1988)

olej na dřevě, 35 x 25 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:50:00
Číslo položky: 10316
Poslední dražitel: 8952

Kotík Pravoslav (1889 - 1970)

Vesničtí milenci
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:55:00
Číslo položky: 10100
Poslední dražitel: 10505

První sníh
olej na kartonu, 40 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10097
Poslední dražitel: 11020

Benáres
olej na plátně, 80 x 99, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Aktuální cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  22:00:00