Číslo položky: 10103
Poslední dražitel: 11307

Hněvkovský Jaroslav (1884 - 1956)

Dvě palmy
olej na kartonu, 49 x 59, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:00:00
Číslo položky: 10265
Poslední dražitel: 11137

Šebek Jan (1890 - 1966)

Moravský motiv
olej na plátně, 110, 5 x 120, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10329
Poslední dražitel: 11143

Zřícenina románské kapličky
olej plátno na kartonu, 50 x 59, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10342

Vúkovič Svetislav (1901 - 1980)

Portrét holčičky
olej na plátně, 77, 5 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10330
Poslední dražitel: 11144

Dům
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:05:00
Číslo položky: 10160
Poslední dražitel: 10640

Lovec
kvaš, běloba na papíře, 25, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10298
Poslední dražitel: 11039

Pohled na Trosky
olej na plátně, 55 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10335

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

Třešňový sad
kvaš na papíře, 40 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:10:00
Číslo položky: 10331
Poslední dražitel: 11145

Plachetnice
olej na plátně, 101 x 120, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10206
Poslední dražitel: 8454

Sen noci svatojánské
barevná litografie, 44, 55 x 32, 5 cm, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč