Krajina dvojobraz, tužka na papíře, 16 x 25 cm a 10 x 16 cm, rámováno, rám mírně a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nesignováno, na zadní straně razítko "Umělecká pozůstalost prof. Julia Mařáka"
V podzimní mlze z Horek olej na kartonu, 39, 5 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
V Mnichově perokresba na papíře, 20, 5 x 26 cm, rámováno, papír a kresba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno s přípisem PD, 2. pol. 19. století
Letní krajina olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen