Číslo položky: 10305

Orlík Emil (1870 - 1932)

Nubijská dívka
jednobarevná litografie, 19, 5 x 11, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:35:00
Číslo položky: 10327
Poslední dražitel: 11181

Nesignováno (Josef Zamazal)

Květiny
olej na plátně, 90, 7 x 75, 4 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10306
Poslední dražitel: 11353

Stehno Jiří (1906 - ?)

olej na kartonu, 34 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10308

Monogram C. B. (Cyril Bouda?)

Konvolut 12 černobílých grafik a 12 barevných grafik
konvolut 12 černobílých grafik a 12 barevných grafik, 26 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, pasparta, značeno monogramem, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10325

Konvlut 4 kombinovaných technik
konvolut 4 kombinovaných technik - Prasátko, Hloupý Honza, Kentauři a Dívčí poloakt, rámováno, rámy mírně poškozeny, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:40:00
Číslo položky: 10333

Nečitelně signováno

Čertovka
pastel na papíře, 48 x 64, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, nečitelně signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10309

Konvolut 6 litografií
konvolut 6 litografií, cca 20 x 14 cm/ks, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10334

Nečitelně signováno

pastel na papíře, 60 x 79, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, nečitelně signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10312

Svoboda Jaro (1901 - ?)

olej na plátně, 61 x 48 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:45:00
Číslo položky: 10313

Nesignováno

Sv. Markéta
dřevoryt, 43 x 33, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč